УмовиШановні друзі, Книга Добра продовжує свою подорож.
За підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна (2014-2019 рр.), Міністерства закордонних справ Естонії, Посольства Естонії в Україні, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара  реалізовується міжнародний соціальний проект «Книга Добра».
“Книга Добра” - це масштабний міжнародний соціальний проект, який мандрує світом та об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро.
Участь у  створенні  «Книги Добра» взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих з усіх куточків України. 350 переможців попередніх  етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» мали змогу бути в складі української делегації та передавати  примірники Книги в найбільші бібліотеки світу. Унікальний примірник  «Книга Добра» вже зберігається у бібліотеці Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.
Запрошуємо усіх бажаючих до участі в захоплюючому та пізнавальному етапі міжнародного соціального проекту «Книги Добра». Представники Благодійного Фонду «Чисті Серцем» та редакційна рада на чолі із Марією Матіос будуть обирати найактивніших кандидатів для мандрівок із Книгою Добра у найвідоміші бібліотеки  світу.
Щоб стати послом миру і добра, потрібно активно проводити заходи, які пов’язані із міжнародним соціальним проектом «Книга Добра»:
читати та аналізувати історії Добра в школах,        позакласних гуртках, будинках творчості  і т.д.;
пропагувати Добро: проводити різноманітні флешмоби із використанням  історій із Книги Добра;
створювати відеоролики, мультфільми, блоги  і т.д.;
- організовувати художні виставки із використанням  історій із Книги Добра;
- театралізувати історії із Книги Добра та інше.
Під час проведення заходів обов’язково використовувати символіку проекту «Книга Добра».
Приймати участь можна, як одноосібно так і колективно.
Результати виконаних робіт необхідно надсилати у відео та фотозвітах на електронну адресу: knygadobra50@gmail.com .
До кінця 2019 р. заплановано передати Книгу у 15 країн світу за участю 1 000 дітей та 200 дорослих (активні учасники конкурсу, керівники гуртків, вчителі шкіл, вихователі дошкільних навчальних закладів і т.д). Крім того, найактивніші учасники отримають цікаві подарунки: друковану Книгу Добра із автографами організаторів проекту; листівки, які виготовлені на черпаному папері  та інші подарунки.
В разі виникнення запитань, звертайтеся до представників БФ «Чисті Серцем» за номером телефону +380 (50) 433 98 18.
Дякуємо за вашу активність.
Давайте творити добро разом! 

Організатори  Проекту:
БО «Благодійний Фонд  «Чисті Серцем»
Центр української культури у м.Таллінні  (Естонія)
         Державне самоврядування українців Угорщини

Посилання на відео про проект: