28.9.18

"Всі єдині в твердженні, що добро потрібно творити, ним потрібно жити".

По різному формулюють поняття добра , наші нові друзі – учні активісти та вчителі Теплицького , Іллінецького та Гайсинського районів,до яких нещодавно ми завітали з презентацією проекту «Книга добра» . Але всі єдині в твердженні , що добро потрібно творити , ним жити . Проявивши зацікавленість та бажання участі в проекті , прямо під час зустрічі - діти продемонстрували свої відеоматеріали про безліч добрих справ зі свого шкільного та позакласного життя ,які безумовно вже можуть бути конкурентні серед сотень дитячих доробок конкурсу . Ми маємо надію що до проекту долучаться також дітки з якими не має можливості зустрітися особисто , але просимо ознайомитися з умовами проекту на сторінках :https://www.facebook.com/knygadobra/https://www.facebook.com/knygadobra/videos/2043215065946739/ та прийняти участь в його реалізації .
Діти! Кожен із вас може зробити багато добрих справ! Не соромтеся власної доброти: у ній ваша сила,сила що долає зло, лінощі, байдужість у душі. Озирніться навколо себе, даруйте добро, особливо тим, хто цього так потребує. Ми щиро вдячні всім тим , хто долучився до підготовки , організації та проведення презентації.


Світлина від Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО - Вінниця.


Світлина від Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО - Вінниця.