27.10.18

Учні 3-Б класу Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів N7 продовжують робити добрі справи разом з Книга Добра.

Сьогодні, 24 жовтня, ми у шкільній бібліотеці читали історії "Книги Добра", обмінювалися враженнями після прочитаного. Самі захотіли зробити щось корисне. 
У бібліотеці є багато книжок, які діти інших класів повернули в поганому стані. Ми вирішили їх підклеїти.
"Тепер ті книжки житимуть довше, їх приємніше буде читати. Та й ми навчилися робити корисну справу."
Дякуємо бібліотекарю Надії Володимирівні за допомогу.


Світлина від Лесі Павлюк. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Лесі Павлюк.

Світлина від Лесі Павлюк. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Лесі Павлюк.