У бібліотеці є багато книжок, які діти інших класів повернули в поганому стані. Ми вирішили їх підклеїти.
"Тепер ті книжки житимуть довше, їх приємніше буде читати. Та й ми навчилися робити корисну справу."
Дякуємо бібліотекарю Надії Володимирівні за допомогу.

